De Mol: Jaargang 2, AftitelingIn sommige eerdere reeksen van het programma zaten er hints in de aftiteling van de afleveringen. Als hulp voor de mollenvangers volgt hier de aftiteling van aflevering 1 en voor elke volgende aflevering een lijstje met verschillen. De tekst was oorspronkelijk in hoofdletters maar we hebben hem omgezet in kleine letters omdat dat beter leesbaar is. Een lege regel markeert de overgang naar een nieuwe blok tekst.
Aflevering 1
presentatie: angela groothuizen producenten: frank de jonge friedwart barfod uitvoerend producent: els rientjes eindredactie: anton smit eindredactie avro: gerdie hulsbergen redactie: anton jongstra pauki de jong regie: boudewijn schoewert ruud van der colk marieke slinkert regie-assistentie: renée de jong productieleiding: madelon veldhuizen producer: aldo paape locatie manager: rené de la rambelje productie assistentie: danielle dorsman anemoon utens erik snijder jasper van berkel productie coordinatie: erna hurkmans coaching kandidaten: jan peter pellemans medische begeleiding: jules van de veen styling: ingrid kokhuis technische realisatie: united broadcast facilities camera: michel langenberg martin tervoort coen oldenhof marco nauta dv operator: maurice wenneker geluid: rogier engels hugo fretz jeroen van den heuvel frank van hardeveld tech. ondersteuning: rené van der koelen video editing: rob de lange erik van der horst raymond leijdekkers igor de keijzer audionabewerking: rob van schoonderwalt muziekproductie: edwin gitsels kleurcorrectie: martijn de haas stagiaire: onno van kuik met dank aan: dex!/h.d.x. fjällraven dit programma is mede mogelijk gemaakt door: volvo nederland bv en toshiba. naar een televisieprogramma de mol, in licentie gegeven door woestijnvis/belgium t.t.t.i. Geen van de medewerkers deelt een voornaam met een deelnemer aan het programma. In de lijst komen drie namen voor met de letters m, o en l: madelon veldhuizen, danielle dorsman en raymond leijdekkers. De tweede is de leukste want het is een anagram van darlanne is de mol. Helaas doet er geen Darlanne mee in deze reeks.
VeranderingenIn de aftiteling van de tweede aflevering zijn de namen bij de Redactie, anton jongstra en pauki de jong, van plaats verwisseld. Bij Audionabewerking staat een tweede naam: jaap wajer. De aftiteling van de derde aflevering is hetzelfde als die bij de tweede, alleen is bij de Video Editing de naam igor de keijzer weggelaten. In vergelijking met de derde aflevering, zijn er bij de aftiteling van de vierde aflevering drie namen bijgekomen bij techn. ondersteuning: marcel röhrs, maarten lamers en gerard kuijpers. Ook is de spelling van het kopje veranderd: tot nu toe stond er tech. en nu staat er techn. In de vijfde aflevering verdwenen de drie namen die in de vierde aflevering waren toegevoegd aan techn. ondersteuning. Verder was deze aftiteling hetzelfde als de vorige. In de aftiteling van de zesde aflevering keerden de drie extra namen weer terug bij techn. ondersteuning. Verder kwam er een nieuwe naam bij in video editing: robert van spanje. De rest bleef hetzelfde. Opnieuw een verandering bij techn. ondersteuning in aflevering 7: de drie extra namen verdwenen weer. Hier moet wat mee aan de hand zijn. Alle drie namen zijn normale Nederlandse namen van bestaande personen. Worden we hier misschien geattendeerd op de n (Nico?) die halverwege de reeks aan tech is toegevoegd? In vergelijking met de vorige aflevering was er een naam toegevoegd bij kleurcorrectie: hendrik wingelaar. Voor het overige veranderde er niks. In de achtste aflevering keerde de naam igor de keijzer weer terug bij video editing. De rest bleef hetzelfde. In de negende en laatste aflevering werden de namen de tien kandidaten geplaatst bij het onderdeel met dank aan: boven wat er al stond. De volgorde was als volgt: gerda, ward, björn, nazife, cor, dan, doortje, yvonne, sigrid en nico. De naam robert van spanje verdween bij video editing. De rest veranderde niet.
poeha.com/demol | Home | 2002 Last update: February 10, 2002. erikt(at)xs4all.nl |